Chełm
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Chełm
Chełm
BIP
CWW

Materiały ze szkoleń

Strona znajduje się w archiwum.

09.06.2017

KOMPLEKSOWE WSPOMAGANIE SZKÓŁ - współpraca nauczycieli w prowadzeniu procesów edukacyjnych. Współpraca z rodzicami

2 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance odbyły się obchody Dnia Rodziny połączone z Dniem Patrona. Wydarzenie to zorganizowano w ramach projektu „Edukacja ekologiczna dzieci w Szkole Podstawowej w Różance i młodzieży w Publicznym Gimnazjum Nr 2 we Włodawie” .

Uroczystości rozpoczęto Mszą św., którą celebrował miejscowy proboszcz ks. Jarosław Czech.

O godz. 10.00 dyrektor szkoły powitała wszystkich zaproszonych gości, przybyłych na te uroczystość rodziców oraz dzieci.

Goście mieli okazję zobaczyć występy małych artystów z Zamiejscowego Oddziału Przedszkolnego w Korolówce, Oddziału Przedszkolnego w Różance oraz „Rzepkę” J. Tuwima w oryginalnej wersji przygotowanej przez rodziców, nauczycieli i uczniów.

Były dmuchańce, malowanie twarzy i gipsowych figurek z udziałem skazanych z Zakładu Karnego we Włodawie pod opieką wychowawczyni Agnieszki Krzywani, zabawa z animatorkami, pokazy udzielania pierwszej pomocy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie, upominki i balony.

Zwieńczeniem uroczystości był grill oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Podczas festynu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Róża – królowa parków i ogrodów”, udostępniono różany kącik relaksacyjny z ławeczką oraz zaprezentowano różane stoisko, przy którym można było skosztować wszelkich produktów różanych.

Wszystko to zorganizowano w ramach projektu „Edukacja ekologiczna dzieci w Szkole Podstawowej w Różance i młodzieży w Publicznym Gimnazjum Nr 2 we Włodawie” realizowanego przy współpracy Gminy Włodawa oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Lublinie.
W uroczystościach brała udział  Beata Wysokińska - konsultant Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Chełmie, prowadząca kompleksowe wspomaganie w Szkole Podstawowej w Różance.

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN