Chełm
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Chełm
Chełm
BIP
CWW

Najbliższe szkolenia

04.05.2017

Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości - konferencja

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Chełmie oraz Zespół Szkół w Okszowie zapraszają wszystkich zainteresowanych nauczycieli i rodziców do udziału w konferencji poświęconej wychowaniu, będącej odpowiedzią na priorytety MEN w zakresie promowania wartości i kształtowania postaw. Konferencja odbędzie się 12 maja 2017 roku o godz. 13.00 w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie, ul. Szkolna 2.

Program:

 

  • Przywitanie uczestników konferencji i przedstawienie programu – Joanna Grochola (kierownik  Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Chełmie) .
  • Kształtowanie wartości wspierających rozwój osobisty ucznia w szkole - Jan Ciepałowicz, (pedagog, konsultant  ds. wychowania i profilaktyki Lubelskiego Samorządowego Centrum  Doskonalenia Nauczycieli ).
  • Motywowanie dzieci i młodzieży do respektowania wartości w życiu – Andrzej Wronka, (teolog,  prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia  Effatha,  publicysta, autor książek  o postawach i wartościach).
  • Proces kształtowania obrazu Boga u dzieci - Ks. Jan Łukaszuk, (teolog, konsultant  ds. katechezy prawosławnej Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli). 
  • Jak na przykładach żołnierzy niezłomnych skutecznie kształtować postawy uczniów -Jerzy Masłowski (historyk, specjalista ds. informacji pedagogicznej Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli).

Osoby zainteresowane  otrzymaniem zaświadczenia o udziale w konferencji  proszone są o rejestrowanie swojego uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie go w wybranej formie:

  • osobiście w kancelarii LSCDN,
  • przesyłając faksem: 82 5642042,
  • drogą elektroniczną  chelm.lscdn.pl (kontakt, strefa kursanta) SZKOLENIE  nr  647

Serdecznie zapraszamy

 

Organizatorzy

W załączniku - karta zgłoszenia.

Pliki do pobrania

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN