Chełm
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Chełm
Chełm
BIP
CWW

Najbliższe szkolenia

30.05.2018

Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości - konferencja

LSCDN Oddział w Chełmie oraz Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Bukowie Wielkiej zapraszają wszystkich zainteresowanych nauczycieli i rodziców do udziału w konferencji poświęconej wychowaniu, będącej odpowiedzią na priorytety MEN w zakresie promowania wartości i kształtowanie postaw. Konferencja odbędzie się 7 czerwca 2018 roku o godz. 13,00 w Szkole Podstawowej w Bukowie Wielkiej.

Program:

  • Kształtowanie wartości wspierających rozwój osobisty ucznia w szkole - Jan Ciepałowicz (pedagog, konsultant LSCDN  ds. wspomagania szkół i placówek w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki).
  • Motywowanie dzieci i młodzieży do respektowania wartości w życiu - Andrzej Lipski ( wychowawca klasy I w Zespole Szkół Technicznych w Chemie).
  • Proces kształtowania obrazu Boga u dzieci - ks. Jan Łukaszuk (teolog, konsultant LSCDN ds. katechezy prawosławnej).
  • Jak na przykładach Żołnierzy Niezłomnych  skutecznie kształtować postawy uczniów - Jerzy Masłowski  (historyk, secjalista LSCDN do spraw informacji pedagogicznej).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaświadczenia o udziale w konferencji  proszone są o rejestrowanie swojego uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie go wybranej formie:

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN